Quality

   Roadshow


Multimedialny pokaz 3D

FOOD TRUCK

Nasz food truck to klasyczna amerykańska ciężarówka z platformą, na której została zainstalowana mobilna restauracja. Pomimo swojej niecodziennej formy jest to prawdziwa restauracja McDonald’s, korzystająca z tych samych, wysokiej jakości surowców i półproduktów. Podczas akcji nad obsługą gości czuwają pracownicy lokalnych restauracji, którzy zdecydowali się wesprzeć projekt swoją wiedzą i profesjonalizmem. 

Przez ladę food truck’a goście mogą z bliska przyjrzeć się jak w restauracjach Donald’s przygotowuje się kultowe hamburgery i jedyne w swoim rodzaju frytki. To doskonała okazja również do zadania pracownikom McDonald’s pytań.

DOSTAWCY
Większość najważniejszych produktów spożywczych wykorzystywanych przez McDonald's to efekt współpracy z lokalnymi, działającymi w Polsce dostawcami, będących naszymi długoletnimi partnerami. W naszym kraju produkowane są bułki, hamburgery wołowe, sosy i dressingi, używamy także polskich warzyw i owoców. Wielu z dostawców McDonald's Polska rozpoczynało swoją karierę razem z powstaniem pierwszej restauracji, a teraz część z nich eksportuje swoje wyroby do innych krajów Europy Środkowej, w których działają restauracje sieci.

Komórką koordynującą badania zarówno surowców, jak i oferowanych w restauracjach produktów jest Dział Zapewnienia Jakości. W restauracjach McDonald's Polska szczególny nacisk położony jest na przestrzeganie procedur produkcji oraz jakości, np. w czasie grillowania mięsa (czas i temperatura). Wielokrotne kontrole, jakie przechodzi każdy produkt, od fazy hodowli czy uprawy, po moment zakupu przez klienta, służą zachowaniu świeżości, bezpieczeństwa i pełnych wartości odżywczych.

2018 McDonald's. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ZADAJ NAM PYTANIE HOME