Quality

   Roadshow


Multimedialny pokaz 3D

Quality Roadshow
Projekt Quality Roadshow to multimedialna ekspozycja poświęcona jakości produktów McDonald’s. Ta wyjątkowa wystawa została zainstalowana na mobilnej platformie ciągniętej przez wielką amerykańską ciężarówkę. Pokaz, który został przygotowany z wykorzystaniem nowoczesnych technologii prezentacyjnych, ma na celu pogłębienie wiedzy gości na temat pochodzenia produktów oraz jakości McDonald’s. Podczas pierwszej edycji kampanii w 2014 roku ciężarówki McDonald’s przyjechały do 12 polskich miast, a w interaktywnych prezentacjach wzięło udział łącznie kilkanaście tysięcy osób. W 2015 roku, podczas II edycji projektu, odwiedziło nas już kilkadziesiąt tysięcy gości! Zobacz film podsumowujący edycję z 2014 roku!
Multimedialna ekspozycja obejmuje trzy części: panele 3D, dzięki którym zwiedzający mogą wirtualnie „dotknąć” surowców, z których przygotowywane są produkty McDonald’s; kino, w którym wyświetlany jest  film w technologii 3D prezentujący kwestie jakościowe w całym łańcuchu produkcji: od pola do przygotowania końcowego produktu, oraz gogle 3D umożliwiające odbycie wirtualnego spaceru po kuchni restauracji McDonald’s. Obok multimedialnej ciężarówki do każdego miasta zawita również food truck, czyli mobilna restauracja McDonald’s zbudowana również na bazie amerykańskiej ciężarówki. Uczestnicy multimedialnego pokazu będą mogli skosztować wybranych produktów ze standardowej oferty restauracji sieci.


19 MIAST W 3 MIESIĄCE25 czerwca ruszyła trzecia edycja projektu McDonald’s. Jej głównym elementem jest multimedialna ekspozycja dotycząca produktów oferowanych w restauracjach sieci. Pierwszy pokaz wystartował w ostatnią sobotę czerwca w Międzyzdrojach przy Alei Gwiazd!. W ciągu kolejnych miesięcy ekspozycja McDonald's odwiedzi kolejne 19 lokalizacji w wakacyjnych miejscowościach na terenie całej Polski m.in. w Kołobrzegu, Łebie, Władysławowie, Świnoujściu, Augustowie, Ełku, Giżycku czy w Wiśle. Przebieg trasy można śledzić na bieżąco na tej stronie internetowej w zakładce "Trasa". 


2018 McDonald's. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ZADAJ NAM PYTANIE HOME