Quality

   Roadshow


Multimedialny pokaz 3D

Multimedialna ekspozycja
Zapraszamy do mobilnej ekspozycji McDonald's na nowoczesny, wizualny spektakl. Specjalnie dla Ciebie, wykorzystując nowoczesne techniki prezentacyjne, przedstawiamy świat jakości, surowców, produktów oraz dostawców McDonald’s Polska. Ekspozycja to unikalny pokaz wykorzystujący najnowsze technologie:  
panele 3D, dzięki którym zwiedzający mogą wirtualnie „dotknąć” surowców, z których przygotowywane są produkty McDonald’s; 
- kino wyświetlające film w technologii 3D prezentujący cały łańcuch produkcji: od pola do przygotowania końcowego produktu
gogle 3D umożliwiające odbycie wirtualnego spaceru po kuchni restauracji McDonald’s.

UNIKALNY POKAZ 3D

Wszyscy uczestnicy, którzy wezmą udział w multimedialnym pokazie poznają lepiej 3 główne obszary jakości McDonald's – Surowce, Procedury oraz Produkcja.

1. strefa jest poświęcona surowcom, z których przygotowywane są produkty z oferty McDonald’s. Po założeniu specjalnych okularów 3D będzie można zobaczyć unikalny efekt wizualny zawieszonego w powietrzu produktu, obejrzeć go z dowolnej strony, a nawet dowiedzieć się jak wygląda jego struktura wewnętrzna. Dzięki temu dowiesz się więcej m.in. o naszych ziemniakach, sałacie czy pomidorach. Na ekranach zobaczysz skąd pochodzi mięso do kultowych burgerów, i dlaczego frytki w McDonald's są takie długie, oraz poznasz procedury jakościowe procesu przygotowywania półproduktów dla McDonald's.

2. część ekspozycji to projekcja filmu 3D, dzięki któremu odbędziesz niesamowitą podróż wśród pięknych krajobrazów, pól i łąk naszych dostawców. Wspaniałe ujęcia 3D nie tylko sprawią wrażenie bezpośredniego uczestnictwa, ale także pokażą z czego naprawdę przygotowywane są produkty McDonald’s.

W 3. części ekspozycji zapraszamy na spacer po wirtualnej restauracji McDonald's. Dzięki unikalnej technologii gogli 3D pokażemy Ci jak wygląda kuchnia w restauracji McDonald’s w przestrzeni 3D. Odbędziesz wirtualny spacer, zajrzysz do jej zakamarków, staniesz przy grillu a także sprawdzisz jak robi się kultowe frytki.

Po spacerze w 3D skorzystaj z tabletu, odpowiedz na 10 pytań i sprawdź swoją wiedzę na temat standardów McDonald's w naszym quizie!


2018 McDonald's. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ZADAJ NAM PYTANIE HOME